Çatı Üzeri Solar Panel Sistemleri

Çatı Üzeri Solar Panel Sistemleri Nasıl Çalışır?Çatı üstü güneş panelleri, güneş pillerinin güneş enerjisini kullanma ve onu elektriğe dönüştürme yeteneği ile çalışır. Silikon gibi iletken malzemelerden yapılmış küçük, kare şeklinde bir yarı iletkendir. Güneş ışığı güneş hücrelerine çarptığında, elektronları serbest bırakan kimyasal reaksiyonlara neden olarak elektrik akımı üretir.

Çatı Katındaki Güneş Enerjisi Size Nasıl Para Kazandırabilir?Çatınızda güneş enerjisi varken, şebekeden daha az elektriğe ihtiyaç duyacağınız için elektrik faturalarınız büyük ölçüde azalacaktır. Önümüzdeki yıllarda şebekeden gelen elektriğin maliyetinin artması bekleniyor, bu nedenle maliyet tasarruflarınızı arttırmalısınız. Envoy garantisi ile şebekeden kaynaklanan pahalı elektrik maliyetinden kurtularak uzun vadeli maliyet tasarrufu elde edebilirsiniz.

Envoy Solar Geleceğin Enerjisini Ayağınıza GetiriyorEnvoy Solar, entegre güneş enerjisi çözümleri aracılığıyla, Türkiye’nin enerji devriminin sorumluluğunu üstleniyor. Türkiye’yi geleneksel enerji biçimlerine bağımlı olmaktan kurtaracak ve Dünyanın güneş süper güçlerinden biri haline getirecek.

Çatı Üzeri Solar Paneller, İşletme Maliyetlerini Düşürürken Aynı Zamanda Daha Yeşil Bir Çevreye Katkıda Bulunabilen Yenilenebilir Enerji Çözümlerinin Bir Parçasıdır

İşletmeler, endüstriyel ve ticari binalara güneş çatı panelleri kurarak, güneş ışığından elektrik üretmek için daha geniş yüzey alanlarından yararlanabilir ve fazla enerjiyi elektrik şebekesine geri sağlayabilir. Okullar ve hastaneler gibi diğer binalar ve geniş çatı alanına sahip perakende ve hizmet sektörlerindeki binalar da enerji verimliliği için güneş çatı panelleri kurabilir.

Ücretsiz Keşif

Haberler & Duyurular

23-26 Mart SOLAR İSTANBUL FUARI

VIA POR MARINA'da düzenlenen standımıza davetlisiniz. Hall 8 Stand 834
incele

HABER BÜLTENİ

İletişim


Fevziçakmak Mh. 10632.Sk. No:2/A
İç Kapı No:101 Karatay/KONYA