Zemin Üstü Solar Sistemler
Zemine monte solar sistemleri, güneş enerjisinden elektrik üretimine ilgisi olan tüm gerçek/tüzel kişiler ve bu pazara ilgisi olan yatırımcılar için elverişli sistemlerdir. 1 MW'a kadar lisanssız ya da 1 MW GES ve üzerinde lisanslı olarak yapılabilirler. Devlet tarafından garanti edilen fiyat ve kanunlar çerçevesinde tüm gerçek/tüzel kisiler, üretim elektriği devlete satabilmektedir.

1 MW altı lisanssız zemine monte ges tesisleri için, aynı dağıtım bölgesi sınırları içinde üretilen ve tüketilen enerji kWh bazında mahsuplaşılarak, fazlası yine şebekeye satılabilir. Aynı dağıtım bölgesinde marjinal arazi raporu bulunan herhangi bir yere santral kurulup satış yapılabilir. Eğer santralinizin gücü 1 MW altında ise ürettiğiniz elektriği kendi tüketimiz için harcadıktan sonra üretim tüketim arasındaki farkı şebekeye satabilirsiniz. Dahası bu şekilde kuracağınız tesis için lisans almanıza gerek yoktur.

Envoy Solar ile kurulacak zemin üstü solar sistemleri ile kendi elektriğinizi üretebilirsiniz. Üstün mühendislik ve danışmanlık hizmeti ile yatırımınızın tam karşılığını alabilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Envoy Solar güneş enerji sistemleri alanında daima yanınızda.
Ücretsiz Keşif

Haberler & Duyurular

23-26 Mart SOLAR İSTANBUL FUARI

VIA POR MARINA'da düzenlenen standımıza davetlisiniz. Hall 8 Stand 834
incele

HABER BÜLTENİ

İletişim


Fevziçakmak Mh. 10632.Sk. No:2/A
İç Kapı No:101 Karatay/KONYA