Geleceğin Enerjisi
Güvenli Ellerde
HAKKIMIZDA

Gelişmiş güneş paneli teknolojisinin dünya çapındaki işletmeler ve ev sahipleri için erişilebilir ve uygun fiyatlı olması gerektiğine inanıyoruz. Mühendislerden oluşan ekibimiz, performans, estetik ve maliyet açısından sınırları zorlayan güneş enerjisi teknolojisini tutkuyla oluşturmaktadır. Müşterilerimize endüstrimizin sunduğu en iyi teknolojiyi en iyi değerde sunmayı taahhüt ediyoruz.

Envoy Solar Enerji, güneş enerjisi sistemleri alanında uluslararası, güvenilir ve tamamen gelişmiş bir şirkettir. Şirketimiz güneş pilleri ve modüllerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışı ile güneş enerjisi üretim sistemlerinin tasarımı konusunda uzmanlaşmıştır.

Temellerimizi, "Dürüstlük, Profesyonellik, Yenilik ve Kazan-Kazan" değerleri oluşturmaktadır. Envoy Solar Enerji ileri teknolojiye dayalıdır, bilimsel araştırma ve geliştirmeye önem verir ve profesyonel ve yetenekli bir kurumsal teknik ekibe sahiptir. Ayrıca bir dizi bağımsız araştırma ve geliştirme ulusal patentine ve bir dizi teknolojik dönüşüm teknolojisine sahiptir ve birçok yüksek verimli ve yabancı araştırma kurumu ile yakın iş birliği içindedir. Konut, okul, ticari,tarımsal ve endüstriyel kullanıcılar için eksiksiz güneş sistemi çözümleri sunmayı amaçlar.

VİZYONUMUZ

Dünyanın lider güvenli ve akıllı güneş enerjisi tedarikçisi olmak için çalışacağız. Değerlerimiz Dürüstlük, Profesyonellik, Yenilik ve Kazan/Kazandır.

MİSYONUMUZ

Şimdi ve gelecekte, her zaman profesyonel tedarikçiniz olmak için çaba göstereceğiz ve müşterilerimize uygun ve en iyi ürün ve hizmetleri sunmayı garanti edeceğiz.

Ücretsiz Keşif

Haberler & Duyurular

23-26 Mart SOLAR İSTANBUL FUARI

VIA POR MARINA'da düzenlenen standımıza davetlisiniz. Hall 8 Stand 834
incele

HABER BÜLTENİ

İletişim


Fevziçakmak Mh. 10632.Sk. No:2/A
İç Kapı No:101 Karatay/KONYA